
Фіналістка "Голосу країни" та учасниця "Жіночого Кварталу" Марта Адамчук, яка працювала бек-вокалісткою в дуеті "Потап і Настя", висловилася про відсутність артиста в Україні під час повномасштабного російського вторгнення. У новому випуску "Тур зірками" співачка зізналася, що не бачила Потапа вже давно. Востаннє - до початку великої війни, передають Патріоти України.
"Я з ним спілкувалася ще до повномасштабного вторгнення. Ми давно бачилися. Я не знаю, що з ним відбувається", - висловилася співачка.
Попри гостру критику українців та багатьох колег, Марта утрималась від засудження Потапа. Хоча визнала - його присутності в Україні бракує.

"У кожної людини своє проживання цієї ситуації. Я не хочу за спиною його обговорювати. Можливо, я б і хотіла, щоб він був зараз в Україні, тому що у нього є сила внутрішня, яка може допомогти хлопцям-військовим й іншим. Чомусь він так вирішив", - сказала вона.
Також Адамчук наголосила, що Потап не втік у країну-агресорку, а просто перебуває за кордоном - як і багато інших українських знаменитостей. "Він же не поїхав в Росію - він за кордоном. Багато хто з наших за кордоном. Багатьох критикують - багатьох не критикують, - зазначила виконавиця. - Тому я не хочу влазити туди, куди я не знаю".
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...