Бахмут. Як нацгвардійці тримають східний фронт

Війна за місто Бахмут йде понад 120 днів. З серпня українські Сили оборони відбивають прямі атаки ворога і не дають йому оточити стратегічно важливу лінію постачання та ідеологічно цінні міста Слов'янськ та Краматорськ, взяття яких, серед військових, вважають тою самою точкою відліку перемоги на Донеччині.

Нині Бахмут потерпає не лише від бомбардування, а ще й від артилерії та касетних снарядів ворога. Крім того, місто неодноразово обстрілювали хімічними боєприпасами. Сьогодні цей напрямок один із найзапекліших та обговорюваних у інформаційному просторі. Проте, дізнатися деталі оборони можна лише побувавши пліч-о-пліч із захисниками Бахмута та побачивши, якими силами дається це утримування переважаючих сил противника.

У нашому репортажі ви дізнаєтесь кого відправляє рф на противагу українським оборонцям на Бахмутський напрямок, чи вдається тут працювати нашій розвідці, про переваги і труднощі оборони міста і чому гвардійці впевнені в українській перемозі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

четвер, 30 березень 2023, 1:00

Світові медія сформували новий тренд, - вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу - це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії. . Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зр...

"Аню" Лорак довели і вона "сама" скасувала взагалі всі концерти в РФ, - Голобуцький

четвер, 30 березень 2023, 0:15

"Бєдная Аня!"...)) Спочатку їй скасували концерти в Ростовє-на-Дону і Краснодарє. Тоді у Воронежі "перенесли" концерт на невідому дату. Тоді "підвісили" питання з вересневими концертами в Москві...", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй ст...