Бандерівський більярд: Удар по Джанкою показав, що ЗСУ перейшли до витонченої стратегії ракетних ударів

Проект "Схеми" видання "Радіо Свобода" оприлюднив супутникові знімки аеродрому в тимчасово окупованому Джанкої, перші після "бавовни" в ніч на 17 квітня 2024 року. Як випливає із цих знімків, станом на 19 квітня 2024 року російські окупанти прибрали з цього аеродрому всю авіатехніку, зокрема ту, яка могла бути пошкоджена в результаті ракетного удару.

Натомість чітко можна побачити влучання та руйнування не тільки на майданчику з пусковими установками та РЛС комплексу С-400, але й також – на майданчиках, де накопичувались різного роду боєприпаси. При цьому можемо також зауважити сліди від розльотів після вторинної детонації боєкомплекту, пише військово-аналітичний портал Defense Express.

Image 0

На перший погляд, ці супутникові знімки не дають ефектної картини із знищеною рашистською авіатехнікою. І можна навіть зробити поверховий висновок про те, що можливо саме склади із боєкомплектом та пускові з РЛС до С-400 й були головною ціллю удару.

Однак якщо приглянутись уважніше, то зможемо зауважити одну цікаву деталь – схоже, що Сили оборони України перейшли до реалізації доволі цікавої стратегії ракетних ударів.

Суть цієї стратегії можна описати так – бити по (на перший погляд) другорядним об’єктам з тим, щоб прискорити вивід із строю головної цілі. Якщо далі розвивати цю тезу, то зможемо побачити таку картину – ЗСУ могли цілити саме по майданчикам із ЗРК та боєкомплектом із розрахунку, що вторинна детонація може заодно суттєво пошкодити авіатехніку на аеродромі.

Image 1

Крім того, виходить ще один цікавий ефект – сам факт вдалого проведення ракетного удару по аеродромі в Джанкої встановив тут рашистам "зону закритого доступу", в якій вони бодай тимчасово не мають можливості застосовувати свою авіацію у війні проти України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...

Військові з КНДР вже у Маріуполі і під Харковом, - CNN

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:44

Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...