Банкова бажає позбутись незручних свідків? Бурбі і всім розсекреченим розвідникам, що давали покази по "вагнергейту", загрожує смерть, але обіцяну охорону їм не дають, - нардеп Костенко

Спецслужби РФ не упустять можливості помститись тим, хто за наказом України вів підривну діяльність проти держави-агресора. І тут інтереси зрадників з найвищих щаблів режиму Зеленського і Москви співпадають - свідки мають замовчати, назавжди

Василь Бурба

Колишньому начальнику ГУР Василю Бурбі та іншим розвідникам, які давали свідчення у справі "вагнерівців", загрожує небезпека.

Про це заявив народний депутат цієї партії Роман Костенко, який був присутній на засіданні відповідної ТСК, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу партії "Голос".

Він наголошує, що перерву в засіданні оголосили саме на моменті, коли головний свідок Бурба почав говорити про те, що відбувалося в Офісі Президента.

"Почався допит Бурби. Він розповідав, як все було, але коли справа дійшла до того, що ж відбувалося в Офісі президента, була оголошена перерва на 10 хвилин. Вона триває досі. Потім Бурбу забрали, він пішов кудись з головою ТСК і більше його на засіданні не бачили", - розповів про перебіг засідання нардеп "Голосу".

На думку Костенка, після розголошення головою ТСК імен розвідників, які готували спецоперацію проти Росії, а також які мають унікальну інформацію щодо "вагнерівців", їм тепер загрожує небезпека.

"Я припускаю, що є загроза Бурбі і всім розвідникам, які до цього давали свідчення. Це — специфічний підрозділ (полковника Максима Шаповала, вбили в центрі Києва, скоєно замах на нинішнього голову ГУР Кирила Буданова і ще низка замахів, про які не можна зараз говорити, оскільки люди ще працюють). Тиждень тому ми запропонували, щоб дали охорону. Пройшов тиждень, прізвища названі, людей (а ми знаємо, як працює ФСБ РФ) можна знайти. З моєї точки зору, ТСК несе повну відповідальність за життя розвідників і їх родин, хоча поки вони змушені захищати себе самі", — застерігає нардеп.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інтриги "друга Реджепа" проти "друга Володимира"?: Ким може бути група "шпигунів-кілерів" з українцем, затримана в Туреччині

четвер, 21 жовтень 2021, 22:45

"Дружній колектив з шістьох чеченців, які мали знищувати своїх земляків в Туреччині, заодно займаючись "політичним шпіонажем", виглядає настільки дивно, ніби його і справді сформував Рамзан Кадиров. Або в даний момент президенту Туреччини терміново зна...