"Барак-хмарочос або "ізба-багатоповерхівка": Путін на нараді з поважним виглядом обговорював перспективи суперсучасного будівництва - дерев'яного (відео)

"Путін сьогодні на нараді з поважним видом обговорював перспективи суперсучасного будівництва - дерев'яного! В застосуванні до Росії це або барак-хмарочос, або "ізба-багатоповерхівка". Хваляться, що на цілих 4, а то й 9 поверхів можуть збудувати ізбушкі! І навіть на 12 - але в таке Путін не дуже вірить))", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та ділиться відео:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Global Firepower 2024: Про "другу армію світу" та умовний рейтинг, - Снєгирьов

субота, 24 лютий 2024, 7:15

Аналітичний ресурс Global Firepower опублікував щорічний рейтинг військової сили. У 2024 році спеціалісти проаналізували низку факторів, щоб скласти список найсильніших армій світу. . Global Firepower не розкриває подробиць формули, яку застосовує для...

Народні прикмети на 24 лютого. Чому жінкам та дівчатам цього дня заборонялося заплітати волосся

субота, 24 лютий 2024, 7:05

Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...