У вихідні тут збирається стихійна барахолка, і торгівля проходить мало не на залізничних коліях. Особливо страшно, коли по рейках проходять товарні потяги, які можуть травмувати продавців.
"Не Індія, але Київ. Ось таку барахолку влаштували на Почайні", – пишуть автори.
Чи законна ця торгівля, ми поцікавилися в департаменті благоустрою КМДА. Там погоджуються, що таке сусідство дуже небезпечне для людей. І зазначають, що останній рейд проводили спільно з представниками Оболонської РДА три тижні тому, але належного результату це не дало.
"Проблема перебування торговців барахолки біля залізниці, вимагає комплексного вирішення. Її нереально вирішити одним рейдом. Кількість торговців дуже велика – близько трьох тисяч. Потрібно проводити серед них роз'яснювальну роботу. І спільно вирішувати цю проблему з поліцією, містом, районом. Наприклад, проводити рейди щосуботи. Розглядається можливість установлення в цьому місці огорожі й регулярного патрулювання правоохоронцями. Потрібно вживати цілий комплекс заходів", – розповіли в департаменті благоустрою КМДА.
У соціальних мережах кияни пишуть, що крім цього, потрібно забезпечити людей гідними пенсіями, а також роботою з хорошою зарплатою, тоді люди не будуть продавати останні свої речі, ризикуючи життям.
Також наголошується, що влада повинна виділити під барахолку нормальне місце, де люди можуть продавати свої речі без ризику бути роздавленими потягом.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...