"Барселона підходить мені по всім критеріям": Відома українська акторка разом із чоловіком переїхала до Іспанії (фото)

Українська акторка Міла Сивацька повідомила, що разом із чоловіком Сергієм виїхала з Києва за кордон. Про це вона розповіла у своєму Instagram, передають Патріоти України.

Знаменитість поділилася, що оселилася в Іспанії. Спочатку Сивацька разом із коханим конкретно не знала, в якому саме місті зупиниться, але врешті обрала Барселону. Для акторки важливою була погода, менталітет людей та активності. Тож, Барселона по всіх критеріях знаменитості підійшла.

"Ми розглядали три міста і в кожному хотіли пожити місяць. Першою була Барселона, але далі вже нікуди не поїхали. Для мене головними критеріями були: погода, люди, двіжуха у всіх розуміннях. Я не уявляю себе в Італії чи Франції, мені по вайбу не заходить Німеччина, а все, що до душі, вимагає від тебе одразу діяти і заходити у фінансову робочу гонитву, а мені просто хотілося зрозуміти, що я хочу далі. Іспанія в цьому плані просто 10 з 10", - поділилася артистка.

Міла Сивацька поки не береться загадувати, чи залишиться у Барселоні, чи повернеться до Києва. Акторка все ж таки хоче пожити в декількох містах, про які давно мріяла, а вже потім робити висновки. Поки ж знаменитість просто насолоджується новим досвідом. "Думаю, я ще поживу довгий час точно у двох містах, про які давно мрію. А поки просто насолоджуюся", - поділилася акторка.

Загалом, разом із Мілою за кордон виїхав її чоловік Сергій. Артистка одразу поквапилася пояснити, що обранець перетнув кордон згідно з законом. До слова, чоловік знаменитість має змогу виїжджати з України.

"Ми переїхали разом, мали таку можливість від самого початку, тому попереджаю всі запитання – все офіційно через кордон", - наголосила артистка.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...