Батальйон Дубай на марші: Потапа знов жорстко захейтили у мережі після оприлюднення нового кліпу

Потапа захейтили в мережі / instagram.com/realpotap

Український продюсер і репер Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, нарвався на різку критику в мережі після виходу своєї нової пісні, виконаної у дуеті з молодою виконавицею Katarina.

"Рай де?" - підписав Потап своє нове фото в Instagram з відсиланням на назву пісні.

І під цим фото посипалися гнівні коментарі, більшість з них були з натяком на те, що Потап втік з України в Дубай під час війни :

"У Дубаї, в Іспанії теж непогано", "Так, у Дубаї, мабуть", "Добре ось так взяти і опинитися в Дубаї, і співати про патріотизм, неймовірно", "Одним дурним вчинком можна перекреслити всю кар'єру. Хоча це вже другий вчинок. Дружину і сина зрадив, потім країну свою зрадив. А тепер намагається виринути з дешевими пісеньками. Поїзд пішов вже".

Дехто пішов "далі" і пригадав Потапу минуле: "Не забудь штани зняти в Дубаї, як в раші знімав".

А хтось відповів на його запитання, де рай, фразою - "де немає лицемірних потапів".

Ще одна частина коментаторів обговорюють, чи розлучився Потап з Настею Каменських: "У мене відчуття, що ви йдете від Насті, так шкода її, сподіваюся моє передчуття не збудеться".

 instagram.com/realpotap

Були й ті, кому трек із кліпом сподобалися.

"Рай де?"- нова пісня Потапа і Katarina

Потап випустив пісню "Рай де?" і кліп до неї в дуеті з молодою виконавицею Katarina. Ця пісня про кохання і про те, як жінці важко жити без коханого чоловіка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...