Батько п'ятьох дітей довів через суд, що то діти не його

"Я не я і хата не моя".

Фото: depositphotos.com

Минулого тижня, пишуть російські ЗМІ, тижня до суду надійшов позов від 39-річного жителя Омська, який вирішив оскаржити батьківство на п'ятьох дітей. Чоловік пояснив, що, за його розрахунками, малюки були зачаті, коли він, моряк за професією, знаходився в навігації, з подивом повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Ще одним вагомим аргументом стали сімейні фотографії - як виявилося, сини і дочки зовсім на нього не схожі. Щоб розвіяти всі сумніви, суд зобов'язав моряка провести експертизу ДНК. За неї, до речі, чоловікові довелося віддати близько 50 тисяч рублів.

Однак вкладення були не марні - як виявилося, він дійсно не є батьком, і тепер йому не потрібно платити аліменти, адже з дружиною він розлучився. Постанова суду набуде чинності 5 травня. Чи буде невірна дружина його оскаржувати, поки невідомо.

Незважаючи на анекдотичний присмак цієї історії, вона досить сумна. Деякі дослідники сімейних відносин вважають, що майже 30 відсотків чоловіків виховують не своїх дітей, не знаючи про це.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Ми - країна неляканих манкуртів і яничар. І герб наш - граблі, оздоблені калиною", - Юрій Винничук

неділя, 1 серпень 2021, 14:00

Ніхто у Польщі гімн не редагує, бо він омитий кров'ю мільйонів, але деяким українцям чомусь дуже кортить "модернізувати" свій. "Всі на світі гімни прості, як двері, і до біса примітивні. Це далеко не висока поезія. Франкове "Не пора, не пора" не рівня ...

"Минск готов разместить на территории страны “все вооруженные силы со всеми видами вооружений” России, если это потребуется для безопасности Беларуси и РФ", - Машовець

неділя, 1 серпень 2021, 10:34

Об этом заявил самопровозглашенный президент Беларуси Александр Лукашенко, передает БелТА...". Перевожу на нормальный... Джерело