Бажання Путіна створити новий засіб знищення мільйонів людей призвело до міні-Чорнобиля і поширення радіації територією майже всієї РФ, - журналіст

Заходу варто задуматися, чи потрібно йому терпіти російського правителя, який без будь-якої ядерної війни готовий отруїти половину світу.

"Величезна хмара радіації накрила всю центральну Росію, включно з Москвою, а також Казахстан і центральноазіатські країни. За останні кілька днів область поширення радіації розкинулася від України на заході до Китаю на сході. На півдні вона дотяглася аж до Аравійського моря та Індійського океану", - пише у своїй статті Іван Яковина, передають Патріоти України, та продовжує:

"Саме це видно на схемі поширення радіації, яку опублікував Лассіна Зербо — виконавчий секретар Організації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань. Це цілком серйозна і відповідальна організація.
Зараз вже точно відомо, що джерелом радіаційного зараження став вибух секретної крилатої ракети «Буревісник». Ну, а точніше — її компактний атомний реактор.
Як влаштовано ракету «Буревісник»
Спочатку в небо її запускає звичайний ракетний двигун на рідкому паливі. Але коли вона набирає потрібну висоту і швидкість, у справу вступає атомний двигун. З його допомогою вона теоретично може цілими місяцями літати десь там собі без дозаправки.

Найскладніший момент — це плавний перехід від ракетного до атомного двигуна. Цього разу знову не вийшло. Ракета пролетіла деяку відстань і впала в море.

З дна її дістали і привезли на полігон і почали розбирати, щоб подивитися, що там пішло не так. Роботу проводили інженери-атомники з ядерного центру в місті Саров. Проблема, мабуть, була в тому, що весь цей час реактор працював, але не охолоджувався.

Що сталося на полігоні

Коли ракету почали відкривати, вона розплавилася і вибухнула. Всі, хто був поруч, загинули на місці. Радіація їх просто спалила заживо. Десятки людей отримали серйозні дози опромінення. У повітря піднялася величезна хмара радіоактивних частинок.

Але російська влада в кращих радянських традиціях мовчала. Підозри в тому, що відбувається щось дуже серйозне, почали з’являтися майже відразу. У Москві всі телепрограми раптово перервали дуже дивним повідомленням про небезпеку від МНС.

Що це було, ніхто не зрозумів. Або ж тільки дуже обрані. Всі інші зрозуміли одне: ніякого сильного вітру не було! Тому народ, звісно, збентежився, а хтось навіть злякався. І, мабуть, не дарма.

Про підозрілі заяви влади після вибуху

У найближчому з полігоном великому місті Сєвєродвінську радіаційний фон швидко підскочив у 15 разів. В інших містах поблизу — приблизно та ж історія. Люди почали по-справжньому хвилюватися. Влада спочатку мовчала як партизан.

Але потім сталася ще одне дуже підозріла подія: у Росії одна за одною почали відключатися станції стеження за радіацією. Ці станції спеціально встановлені по всьому світу, щоб фіксувати, а чи не випробовує хтось таємно атомну зброю? Ці станції відстежують склад атмосфери і вишукують у ній найслабші сліди радіаційного зараження.

Устаткування там — тільки останнє і найкраще. Навіть одна станція зламатися не може, дві — це просто нереально. У Росії одна за одною припинили працювати відразу чотири станції.

У Кремлі сказали, що там «зв'язок вимкнувся», але це навіть відмовкою назвати важко — це просто маячня. Президент Володимир Путін, прем'єр Дмитро Медведєв і секретар Ради Безпеки Микола Патрушев 16 серпня виїхали з Москви в Анапу і Сочі. Потім Путін і зовсім полетів до Парижа.

«Ніякої загрози там немає. І ніякого підвищення фону там теж не існує. Туди були направлені експерти, зокрема незалежні, які контролюють зараз ситуацію», — переконував російський президент. Всім тут уже стало зрозуміло, що Кремль приховує щось дуже і дуже недобре. Тільки-но Путін каже, що ніякої загрози немає, відразу ж треба насторожитися.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков — людина відома в Росії тим, що бреше абсолютно завжди. Навіть якщо його запитати, котра година, він збреше. Так от, коли у нього запитали, чому вимикаються станції стеження за радіацією, він сказав, що не знає.

Коли у нього запитали, що відбувається на півночі Росії, де вибухнула ракета, він оголосив, що влада прагне виключити загрозу здоров’ю населення. Ну, а карту, на якій показано поширення радіації, він назвав абсурдною, хоча її виготовляли найкращі фахівці світу в цій галузі.

Яка ситуація насправді

Якщо перекласти брехню Пєскова на мову правди, вийде ось що:

— станції стеження за радіацією вони самі вимикають, тому що не хочуть публікації даних;

— влада не може нічого зробити, щоб виключити загрозу здоров’ю населення;

— карта, на якій показано поширення радіації, досить точна. Все саме так і є.

Загалом, ситуація навіть гірша, ніж багато хто думав. Божевільне бажання Володимира Путіна створити новий засіб знищення мільйонів людей призвело до вибуху міні-Чорнобиля і поширення радіації територією майже всієї Росії, включно з Москвою.

Оскільки даних зі станцій спостереження немає, то ні росіяни, ні іноземці не знають, скільки, якої і де саме радіації навалило. Зрозумілим є одне: хвиля її йшла дуже широким фронтом. Ну, а всю правду влада приховує і повідомляти не збирається.

У цих умовах вже з’явилася непідтверджена теорія, яка свідчить, що паливом для ракетного реактора був Плутоній-239. Це дуже злісний радіоактивний елемент. Забруднення ним дуже складно виявити, але шкода здоров’ю від нього просто жахлива.

Якщо Путін дійсно розпорошив над Росією і Казахстаном саме Плутоній-239, то скоро там народ просто почне вимирати. Власне, відключені станції і могли б показати, чим президент РФ труїть своїх підданих цього разу. Але він ці станції завбачливо відключив.

Найнеприємніше в цій історії те, що невдалі випробування Путіна не зупинять. Він продовжить спроби побудувати атомну ракету. Скільки їх ще впаде і вибухне в процесі, ми не знаємо. Цього разу світу пощастило: радіація, здебільшого, залишилася в Росії і країнах, що її підтримують. Але наступного разу вітер може подути на Європу або на Америку.

Заходу варто задуматися, чи потрібно йому терпіти російського правителя, який без будь-якої ядерної війни готовий отруїти плутонієм половину світу? Можливо, вирішити це питання міг би якийсь герой?

До речі, за натовською класифікацією «Буревісник», що вибухнув, називається Skyfall — як недавній фільм з агентом 007 Джеймсом Бондом".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "У Зеленского хотят, чтоб армия присягнула лично ему, а не народу Украины", - волонтер Донік

п’ятниця, 3 липень 2020, 14:00

Інсайд, котрий поширила відома журналістка напередодні інавгурації шостого президента у травні 2019 року, неабияк схвилював військових, волонтерів та інших патріотів, знайомих зі змістом та значенням військової присяги. Штатная пиарщица Коломойского, К...

"Наш враг - не Путин. Враг - это вся Россия", - Сазонов

п’ятниця, 3 липень 2020, 13:58

Давайте відкинемо ілюзії про нездатність домовлятися українських лідерів або "злого Путіна". "Что это значит для нас? Ничего хорошего точно. Единственный бонус - может у некоторых в нашей стране немного просветления в голове будет? И дойдет, что наш вр...