"Бей своих, чтоб чужие боялись": Російські літаки знову скинули бомби на Бєлгородську область

Російські літаки впустили ще дві авіабомби на Бєлгородську область. Про це повідомляє російське видання Astra з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

"22 березня ФАБ-250 знайшли в районі села Шалаєво Валуйського міського округу. Цього ж дня таку саму авіабомбу знайшли за 5 кілометрів від села Казинка цього ж округу. В обох випадках жителів не евакуювали, боєприпаси вилучили, постраждалих немає", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в регіоні сталося вже шість подібних інцидентів тільки за останній тиждень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...