
Астрологи назвали знаки Зодіаку, серед яких найбільше енергетичних "вампірів". Про це повідомляє ресурс Readovka67, передають Патріоти України.
Люди бувають настільки токсичними, що після спілкування з ними навколишні відчувають втому, пригніченість і нервозність. Таких називають енергетичними "вампірами". Вони нібито "висмоктують" всю енергію зі співрозмовника, з ними важко знаходитися і тим більше ужитися.
Такі люди часто товариські і комунікабельні. Але якщо їх вивести з себе, то вони можуть зіпсувати настрій всім навколо. Вони можуть буквально "задавити" співрозмовника.
Вони холодні навіть з близькими, спокійно і байдуже можуть дивитися на тих, хто страждає. Їх маскування емоцій часто приводить оточуючих в ступор.
Вони люблять критикувати і засуджувати. Багато хто просто не може навіть здружитися з Дівами. Особливо "попадає" тим, хто з ними живе. Представники даного знака дуже вимогливі.
Їх зарозумілість тисне на оточуючих. Також не рідко серед Львів трапляються егоїсти. Вони будь-кого можуть змусити робити так, як хочуть самі, можуть нагнати тугу на інших або почуття провини.
Люди з величезною внутрішньою силою. Часто це добрі особистості. Але в поганому настрої можуть стати тиранами, які лякають оточуючих.
Їх складний характер відомий всім, хто коли-небудь спілкувався зі Скорпіонами. Вони мстиві і злі, коли їх доведуть. Уміло маніпулюють людьми, не визнають своїх помилок.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...