
У російських окупантів виникли проблеми з власною бронетехнікою, яка почала вибухати зсередини. Такий інцидент трапився у вересні на Запорізькому напрямку. Загарбники підозрюють диверсію за участю українських спецслужб. Про це пише Telegram-канал "Досье шпиона". Там також опублікували фото знищеної самохідної артилерійської установки 2С19 "Мста-С", передають Патріоти України.
"Безконтактне знищення САУ. Диверсії. Підозра на українські спецслужби", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що по ній нічого не прилітало, а підрив стався внаслідок самозаймання бойової машини під час експлуатації: вогонь дістався БК – і ворожа САУ була "демілітаризована".
Автор каналу уточнює, що до цього інциденту машина була абсолютно справною, жодних нарікань чи зауважень на роботу механізмів не було. Примітно, що в цій дивній історії екіпаж російських окупантів не постраждав.
Під час з’ясування всіх деталей представники російської військової прокуратури звернули увагу, що екіпаж САУ надмірно нервується і плутається у свідченнях. У всіх різняться версії "чому сталося займання і що саме спалахнуло всередині машини". "Одна з робочих версій – диверсія, вчинена за грошову винагороду спецслужб України", – стверджує автор.

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...