Безповоротні втрати серед 300-х вражають: Експерт розповів, скільки росіян після поранень повертаються на фронт


Російські окупанти

За словами військово-політичного оглядача Олександра Коваленка, частина особового складу противника після отримання різноманітних травм на фронті мають можливість більше ніколи туди не повертатися. Дехто гине під час лікування на лікарняному ліжку, але інформацію про це активно не поширюють.

Російські окупанти щодня несуть на полі бою колосальні втрати і про це свідчить щоденне зведення від Генерального штабу ЗСУ. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко в ефірі телеканалу Freedom розповів детальніше про те, як зменшуються бойові можливості противника.

За його словами, до зведення від Генштабу входять як поранені росіяни, так і вбиті. Велика частина поранених бійців противника залишаються на лікарняному тривалий час і брати подальшу участь у бойових діях не можуть. Деякі з них залишаються небоєздатними назавжди.

"Від тижня до 11 днів — це, до речі, критичний момент лікування тяжкопоранених, які в ці дні можуть померти на лікарняному ліжку, про що дуже мало інформації надходить зазвичай. А якась категорія має поранення, які більше ніколи не дозволять повернутися до складу російських окупаційних військ. І лише незначна частина поранених, приблизно менше однієї третини, — це ті, хто мають легкі поранення і можуть повернутися до зони бойових дій протягом від двох тижнів до місяця як варіант", — заявив Олександр Коваленко.

Здебільшого це незначна частина людей, продовжує військово-політичний оглядач, і не завжди вони горять бажанням повертатися на передову після того, як дістали поранення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 20 липня, що українці здавна вважали за гріх робити у Ільїн день

субота, 20 липень 2024, 7:05

З старозавітних пророків у нашому народі з часів Русі особливо шанували суворого Іллю Громовержця, бо характером дуже нагадував Перуна. Навертаючись в християнство, люди все одно шукали знайомі прояви божественної сили. 20 липня за новим церковним кале...

Оце так! Наймасштабніша атака по енергетиці РФ. Росіяни в істериці просять допомоги. В Криму Блекаут

субота, 20 липень 2024, 0:18

У Росії внаслідок дронових атак по електростанціях та "збоїв" у роботі АЕС почалися віялові відключення світла. Без електрики в пекельну спеку, як і українці, сидять росіяни в Ростовській області, Краснодарському краї та Волгоградської області. Наперед...