"Безпрецедентного історичного виступу" генсека НАТО не вийшло, - Голобуцький

"Безпрецедентного історичного виступу» Генсека НАТО не вийшло. Столтенберґ підтримав Україну, але не підтримав її вступ до НАТО – ні за пришвидшеною, ні за звичайною процедурою: "має бути консенсус всіх 30-х країн", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, це, звісно, неприємно. Російська пропаганда однозначно сприйняла це як поступку НАТО, «зміна кордонів де-факто визнана», «це був білий прапор НАТО». Тішить росіян і той момент, що з приводу ядерної загрози від Кремля Столтенберґ хіба зазначив, що для НАТО це неприйнятно.
Це з мінусів. Плюсів маємо хіба очікувати в перспективі.
Бо якщо НАТО настільки явно відморозилось від глибшого залучення до ситуації і прямих відповідей на ядерний шантаж Путіна, то слідом мусять піти «реверанси» непрямої відповіді і підтримки. Тобто, додаткова зброя, додаткові санкції, додаткова техніка. Такий собі відкуп. Столтенберґ навіть вказав на це: що військова допомога буде збільшена відповідно до фактичної потреби.
В контексті потреб ЗСУ в ході наступу це буде більш ніж актуально. Плюс ми зможемо жорсткіше вимагати цивільної допомоги - аби оперативно заміняти нищене ворогом.
==
Висновок: нічого такого. Просто мусимо продовжувати їбошити р*ню. І оперативно освоювати максимум видів новітньої зброї і техніки, що йде і ще йтиме до нас від союзників".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Мали "вагнеровцы" серьезно потрепали Французский легион, что создает проблемы для Франции, которая активно играет в Африке. Эта ЧВК уже начала раздражать Запад", - політолог

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:14

"Вчера стало известно, что в Центральноафриканской Республике (ЦАР) неизвестный самолет нанес удар по базе частной военной компании Вагнера. Это новость примечательна тем, что вагнеровцы стали серьезной силой, которая начинает раздражать Запад, потому ...

"Теперішнє гасло в Німеччині щодо мігрантів: "Так українцям, ні іракцям і еритрейцям", - Голобуцький

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:00

"Глобальні задачі України:. Європа, зокрема Німеччина, вподобала українських біженців як корисну частину свого суспільства - і воліє надавати перевагу їм перед біженцями з інших континентів і регіонів", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй...