
В Росії одна з постраждалих під час рейду російських добровольців Бєлгородщиною заявила, що її утримували американці та поляки. Слова "постраждалої" переповів губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, передають Патріоти України.
Гладков стверджує, що жінку нібито утримували як заручницю, а серед нападників були поляки та американці. Її чоловіка – командира місцевої самооборони – було вбито.
"Жертва" стверджує, що "перебувала фактично в полоні", "стікала кров'ю" і "не мала можливості навіть попити". А у заручниках її тримали два українці, решта були американці та поляки.
"Що пережила вона, мабуть, важко навіть уявити. Психологічний стан дуже тяжкий, ніхто й ніщо не поверне їй чоловіка", – пише Гладков.
Зазначимо, що російська пропаганда регулярно бреше про величезну кількість іноземних найманців, які нібито воюють за Україну.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...