
В Росії одна з постраждалих під час рейду російських добровольців Бєлгородщиною заявила, що її утримували американці та поляки. Слова "постраждалої" переповів губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, передають Патріоти України.
Гладков стверджує, що жінку нібито утримували як заручницю, а серед нападників були поляки та американці. Її чоловіка – командира місцевої самооборони – було вбито.
"Жертва" стверджує, що "перебувала фактично в полоні", "стікала кров'ю" і "не мала можливості навіть попити". А у заручниках її тримали два українці, решта були американці та поляки.
"Що пережила вона, мабуть, важко навіть уявити. Психологічний стан дуже тяжкий, ніхто й ніщо не поверне їй чоловіка", – пише Гладков.
Зазначимо, що російська пропаганда регулярно бреше про величезну кількість іноземних найманців, які нібито воюють за Україну.
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...