Бєлгородський губернатор показав "жертву" рейду РДК: Росіянка нафантазувала, що її утримували американці та поляки

В Росії одна з постраждалих під час рейду російських добровольців Бєлгородщиною заявила, що її утримували американці та поляки. Слова "постраждалої" переповів губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, передають Патріоти України.

Гладков стверджує, що жінку нібито утримували як заручницю, а серед нападників були поляки та американці. Її чоловіка – командира місцевої самооборони – було вбито.

"Жертва" стверджує, що "перебувала фактично в полоні", "стікала кров'ю" і "не мала можливості навіть попити". А у заручниках її тримали два українці, решта були американці та поляки.

"Що пережила вона, мабуть, важко навіть уявити. Психологічний стан дуже тяжкий, ніхто й ніщо не поверне їй чоловіка", – пише Гладков.

Зазначимо, що російська пропаганда регулярно бреше про величезну кількість іноземних найманців, які нібито воюють за Україну.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Артилеристи ЗСУ знищили штаб російських загарбників на території держави-агресора (відео)

субота, 30 вересень 2023, 0:55

Під час аеророзввдки оператори БПЛА виявили важливий об'єкт по той бік неспокійного кордону. 106-та окрема бригада територіальної оборони демонструє артилерійське враження командно-спостережного пункту російського підрозділу в селі Гоголівка на територ...

"Арестович довго був улюбленим блогером і Петра Олексійовича, і Володимира Олександровича", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

субота, 30 вересень 2023, 0:30

"Прострочене заспокійливе Олексій Арестович веде психологічні семінари, де пропонує душити жінок. Інакше тебе каструють, будуть контролювати й нікуди не пустять. Не те щоб цей "советский школьник" з тягою до СРСР, ненавистю до Могилянки та заявами про ...