Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко знову відправився до російського диктатора Путіна, хоче його попередня поїздка закінчилася 6-денним зникненням, передають Патріоти України.
Навіщо Лукашенко знову поїхав до Путіна, про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. На думку експерта, перш за все білоруському диктаторові потрібні гроші, тому він знову їде до РФ з простягнутою рукою. Друга причина – події в Бєлгородській області. Ступак вважає, що самопроголошений президент боїться повторення "бєлгородського сценарію" на своїй території.
"Лукашенко жодного разу не висловився, хоча постійно висловлюється на будь-яку тему, про Бєлгородщину, про ту ситуацію, про РДК. Взагалі нічого. Крім того, вони будують блокпости в Гомелі, укріплюються зі своєї сторони. Я думаю, що він поїхав попросити якісь гарантії, що Росія підтримає Білорусь у випадку, якщо така сама історія відбудеться з Білоруссю. Наприклад, коли полк Калиновського, бійців, які воюють за Україну на території України, спробують просто повернутися додому. То Лукашенко, мабуть, хоче заручитися підтримкою — або отримати якісь письмові гарантії, або попросити техніку і і людей, щоб вони стали на кордоні. Але головна мета — гроші, яких у Білорусі немає. Єдине джерело грошей — РФ", – каже експерт.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...