Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко знову відправився до російського диктатора Путіна, хоче його попередня поїздка закінчилася 6-денним зникненням, передають Патріоти України.
Навіщо Лукашенко знову поїхав до Путіна, про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. На думку експерта, перш за все білоруському диктаторові потрібні гроші, тому він знову їде до РФ з простягнутою рукою. Друга причина – події в Бєлгородській області. Ступак вважає, що самопроголошений президент боїться повторення "бєлгородського сценарію" на своїй території.
"Лукашенко жодного разу не висловився, хоча постійно висловлюється на будь-яку тему, про Бєлгородщину, про ту ситуацію, про РДК. Взагалі нічого. Крім того, вони будують блокпости в Гомелі, укріплюються зі своєї сторони. Я думаю, що він поїхав попросити якісь гарантії, що Росія підтримає Білорусь у випадку, якщо така сама історія відбудеться з Білоруссю. Наприклад, коли полк Калиновського, бійців, які воюють за Україну на території України, спробують просто повернутися додому. То Лукашенко, мабуть, хоче заручитися підтримкою — або отримати якісь письмові гарантії, або попросити техніку і і людей, щоб вони стали на кордоні. Але головна мета — гроші, яких у Білорусі немає. Єдине джерело грошей — РФ", – каже експерт.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...