"Бєрєжная ніяк не заспокоїться: знов витягла якусь масовку костюмованих пенсів і фріків відзначити "день звільнення України Красною армією", - політтехнолог Голобуцький

Поліція намагалася втрутитися чисто символічно...

"Єлєна Бєрєжная ніяк не заспокоїться: знов витягла якусь масовку костюмованих пенсів і фріків відзначити "день звільнення України Красною армією". Разом з Антифа. Звісно що з червоними прапорами та рештою законодавчо забороненої символіки", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Російські новинні ресурси активно пишуть про цей "акт мужності". Найцікавіше, що Нацполіція таки спробувала припинити це хамство і хоча би забрати ту червону ганчірку. Ключове слово: "спробувала". Це звучить абсурдно, але поліцейські не спромоглись впоратись з купкою фріків: "Полицейские набросились просто как псы, сначала была словесная перепалка, потом они пытались вырвать знамя из рук, некоторые снимали происходящее на телефон. Тем не менее, мы отбились, нас было больше".
Тепер ще раз гляньте на фото: купка пенсів, з ними кілька хворих на голову онуків. Все. І при тому вони "відбились, бо їх було більше" від озброєної, навченої, тренованої поліції. У вас теж щось не кубікується?
І я не побачив жодного повідомлення про затримання ні всього колективу блазнів, ні окремих учасників, ні когось з організаторів. Так, в світлі тотально програних місцевих виборів червоні прапори і антифа на вулицях - останнє, що турбуватиме владу. Але ж закони поки ніхто не скасовував".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Реалії скреп: Терорист "ДНР", який убив українського школяра, знайшов собі тепле місце в окупованому Криму (фото)

субота, 15 травень 2021, 12:00

Окупаційні ЗМІ представляють Погодіна як замдиректора компанії "Технології та реставрації".​. Колишній командир батальйону бойовиків так званої ДНР "Керч" Вадим Погодін, якого в 2017 році разом з подільниками засудили до довічного ув'язнення за звинува...

"Ждем доллар по 27. Когда будет лучше сбрасывать гривню", - експерт

субота, 15 травень 2021, 10:56

"Национальная валюта в последние три недели уверенно набирает вес. Если еще по состоянию на 25 апреля курс Национального банка Украины составил 28,06 грн за доллар, то 14 мая он укрепился до отметки 27,63. Посмотрим, что влияет на курс доллара", - пише...