
Українські солдати в Курській області виявили й урятували трирічну дівчинку, яка бігала по мінному полю за котом. Про це 16 вересня у своєму Telegram-каналі пише воєнний журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
Дівчинку звати Дарина. Її мама напередодні війни разом із подругою поїхали до Москви на заробітки. Сина і доньку лишила на дідуся в селі Козача Локня. З початком операції української армії на російській території дідусь вивіз онука на безпечну територію. Хотів забрати і трирічну Дарину, але не встиг. Там уже тривали бойові дії. Дівчинка залишилася з бабусею, яка не надто дбала про дитину.
Одного дня українські солдати побачили, як маленька Даринка бігає по мінному полю біля села, яке росіяни бомблять КАБ. Вони забрали дитину й відвезли до інтернату в Суджі. Та дівчинка була там недовго. Знайшлися її родичі, до яких військові й відвезли дитину. Їм удалося поговорити і з мамою дівчинки. Вона подякувала за порятунок доньки й пообіцяла якомога швидше її забрати.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...