
Воїни Гвардії наступу взяли в полон російського розвідника на Сватівському напрямку. Він був в формі українського війська. Про це повідомляє пресслужба МВС України, передають Патріоти України.
Так, 38-річний окупант працював слюсарем-ремонтником, його мобілізували у жовтні 2022 року. «Спершу потрапив у танкову бригаду, будував укріплення на кордоні РФ з Україною у Курській області», – розповіли в МВС.
Згодом, як розповіли у відомстві, його перекинули у розвідувальний підрозділ, переодягнули у військову форму, схожу до зразка українського війська, та відправили проводити розвідувально-штурмові дії. «Там окупанти натрапили на мінно-вибухове загородження. Після підриву, «собратья» покинули «товаріща». Бійці евакуювали пораненого рашиста з поля бою та надали першу медичну допомогу», – додали в МВС.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...