
Воїни Гвардії наступу взяли в полон російського розвідника на Сватівському напрямку. Він був в формі українського війська. Про це повідомляє пресслужба МВС України, передають Патріоти України.
Так, 38-річний окупант працював слюсарем-ремонтником, його мобілізували у жовтні 2022 року. «Спершу потрапив у танкову бригаду, будував укріплення на кордоні РФ з Україною у Курській області», – розповіли в МВС.
Згодом, як розповіли у відомстві, його перекинули у розвідувальний підрозділ, переодягнули у військову форму, схожу до зразка українського війська, та відправили проводити розвідувально-штурмові дії. «Там окупанти натрапили на мінно-вибухове загородження. Після підриву, «собратья» покинули «товаріща». Бійці евакуювали пораненого рашиста з поля бою та надали першу медичну допомогу», – додали в МВС.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...