
Ділянка із залізничним полотном просіла поблизу Нікополя. Інцидент пов'язують з підривом росіянами дамби Каховської ГЕС, інформують Патріоти України.
"Завдяки уважності придніпровських залізничників трагедій не сталося, приміські поїзди вчасно скасовані, на відновлення у нас піде орієнтовно три дні", - йдеться у повідомленні керівника з комунікацій та маркетингу пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександра Шевченка у Facebook.
При цьому він вказав, що приміські поїзди в Нікополь з Кривого Рогу, Апостолова, Тимкова обмежуються станцією в Чортомлику. Водночас між Чортомликом та Нікополем курсуватиме безкоштовний автобус.
"На ділянці Чортомлик – Кривий Ріг призначаємо тимчасовий електропоїзд відправленням з Чортомлика о 19:30, прибуття до Кривого Рогу о 21:00. Це означає, що відправку поїзда 76/75 Кривий Ріг – Київ ми затримаємо на орієнтовно 50 хвилин для пересадки нікопольців", - підсумували в Укрзалізниці.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...