"Білому дому незрозуміла наявність у Зе-команді якогось "рєшали", котрий напряму контролює міждержавні контакти", - політтехнолог Голобуцький

"Дуже, дуже неприємна ситуація із офіційною заявою Білого дому щодо інформування української сторони стосовно пом'якшення санкцій за "СП2". Нагадаю, держсекретар Блінкен 8 червня на бюджетних слуханнях в сенатському комітеті з іноземних справ Конгресу США сказав наступне: «Для протоколу: ми дійсно поділились з українськими партнерами нашими намірами стосовно трубопроводу. Можливо, ця інформація не дійшла безпосередньо до президента Зеленського. Безумовно, вона мала би дійти», - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це закономірно, що в Білого дому не знаходить розуміння ситуація з наявністю якогось "рєшали" з незрозумілим статусом, котрий напряму контролює процес міждержавних контактів і впевнено втручається в цей процес.
Не міністр закордонних справ. Не президент. Навіть не спікер ВР чи лідер найбільшої фракції (в нас все ж таки парламентсько-президентська республіка). А особа з канцелярії з незрозумілим статусом поза Конституцією. При тому втручання цієї особи напряму зачіпає інтереси США.
І навіть не сказати, що для України гірше: якщо Зеленський дійсно проігнорував/ забув/ не усвідомив значення попередження Білого дому - чи якщо ця інформація до нього просто не дійшла (на що прямо натякнув Байден). В будь-якому випадку це виставляє президента України як політика, котрий не контролює ситуацію у владі і в державі. Тобто, як того, з ким безсенсово домовлятись і обговорювати проблеми.
І найголовніше питання: чи схоче Зеленський і далі захищати Єрмака ціною стосунків з Білим домом (і з НАТО, звісно) - чи все ж оцінить позицію союзників і таки усуне Єрмака від офіційної влади, якщо не від системи прийняття рішень загалом".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...

"Членство Украины в НАТО стало куда реальнее. Все благодаря выходкам России", - політолог Кочетков

четвер, 24 червень 2021, 12:59

"Я о той ситуации, что в РФ называют инцидентом с британским эсминцем «Дефендер», а в Британии в ответ недоуменно крутят головой, намекая, что если в брехливые пропагандисты записалось уже и российское Минобороны, то это точно загнивающая держава. Собс...