Більше не наддержава: У Кремлі паніка через результати зустрічі Байдена і Сі Цзіньпіна, - політолог

Зустріч президента США Джо Байдена і лідера Китаю Сі Цзіньпіна показала, що Пекін відходить від тісної співпраці з Москвою. Таку думку висловив політичний експерт Валерій Клочок.

Як зазначив експерт в ефірі "24 каналу", Росія стала для Китаю серйозним ринком збуту – торговельні відносини між цими країнами протягом останніх років тільки посилювалися. За словами Клочка, за підсумками зустрічі лідерів США та Китаю реалізувалася ідея про створення біполярного світу, якою роками марив російський диктатор Володимир Путін. Щоправда, у якості опонента Байдена він бачив себе. Насправді ж виявилося, що на одному полюсі цього біполярного світу опинилися США, а на іншому – Китай, а Путіну залишається лише спостерігати за цим.

"Водночас росіяни набрали в рот води. Я не бачив жодного коментаря від Росії. У Кремлі реально паніка", – зауважив політичний експерт.

Крім того, він нагадав, що США та Китай домовилися збільшити кількість авіарейсів між країнами для культурного, спортивного та соціального обміну. Це говорить про поглиблення співпраці навіть на соціально-побутовому та туристичному рівні.

"Такі речі випадково не прописується. Можливо, це велика підготовка до створення міждержавної угоди про співпрацю. Я не буду зараз стверджувати про те, що в перспективі Китай і США стануть дружніми країни. Проте на даному етапі прагматизм перемагає", – додав Клочок.

Крім того, лунала інформація про те, що Байден заклика Сі Цзіньпіна не допомагати Росії. Якщо підбивати прості підсумки, то, за словами Клочка, Путін за цим спостерігає, але вдіяти нічого не може.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Це вперше! Як вдалося збити ТУ-22М3. Було три ракети. Спрацювала ще радянська розробка - Снєгирьов

неділя, 21 квітень 2024, 3:23

Україна вперше збила дальній стратегічний бомбардувальник ТУ-22М3. Літак вдалося вразити на відстані близько 300 км від України. Тими ж засобами, якими свого часу був збитий А-50. А йдеться про застосування силами оборони України з зенітно-ракетного ко...