Більше військових підприємств України за кордоном - більше "бавовни" в Росії, - волонтер

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу, передають Патріоти України.

Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. Про це заявив керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний на своїй сторінці у фейсбуці і запропонував низку першочергових кроків.

"По-перше, задля безпеки доцільно тимчасово перенести українські оборонні підприємства до сусідніх дружніх країн ЄС. По-друге, зосередитися на створенні нових спільних оборонних підприємств України з країнами ЄС та іншими країнами формату "Рамштайн". По-третє, Україна має вже зараз працювати над локалізацією виробництва новітніх натівських зразків зброї, які вона успішно застосовує. Чим більше наших військових підприємств працюватиме за кордоном, тим більше "бавовни" буде в росії", – заявив Палатний.

Він зазначив, що українська зброя вже добре проявила себе, а після перемоги попит на неї ще зросте. "Сучасні українські розробки вже позитивно проявили себе з самого початку війни. Ми з вами бачили численні кадри спаленої рашистської техніки зі "Стугни" та результати роботи "Нептуна". Бачили, як захисники України відправили у відомому напрямку російські кораблі. Також гарні результати на фронті демонструє РСЗВ "Вільха", "Буревій", "Верба" та інші. І я переконаний, що після нашої перемоги попит на українську зброю лише зросте. Бо це буде зброя перемоги", – заявив Палатний.

Крім того, керівник "Української команди" наголосив, що на застосування західної зброї по території росії існують певні обмеження, і це заважає Україні у боротьбі. "Україна має стати глобальним гравцем на ринку сучасного озброєння і сприйматися не як випрошувач зброї, а як перспективний партнер", – підкреслив Артур Палатний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перші танки Abrams можуть не з'явитися на фронті, - експерт

п’ятниця, 29 вересень 2023, 5:00

Військовий експерт Михайло Жирохов заявив, що не варто акцентувати на прибутті до України танків Abrams. Про це він повідомив в інтерв'ю "Обозревателю", передають Патріоти України. "Щодо Abrams, то я не став би акцентувати на них увагу. Їх прийшло дес...

Під Токмаком знищили половину ПДВ! ЗСУ розтягують фронт, Герасимов думає про втечу, - Снєгирьов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 4:15

Військовий аналітик Дмитро Снєгирьов ґрунтовно проаналізував ситуацію на лінії Роботине-Вербове. На думку експерта, у ЗСУ на цьому напрямку є певні успіхи, через що окупантам довелося перекинути туди елітні частини ВДВ. ВДВшники намагаються атакувати п...