Біжи, Іван, біжи: Росіянина ледь не розірвали мешканці іншого континенту

Заморський гість примудрився смертельно образити мексиканців.

Скриншот

Натовп жителів мексиканського міста-курорту Канкун спробувала лінчувати нахабного росіянина, з розумінням передають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Причиною нападу стала серія відео, яке Олексій Макєєв публікував на YouTube. Він без приводу ображав оточуючих, в тому числі жінок і дітей, записував свої дії і викладав в інтернет, повідомляє ТАСС.

Біля будинку, де проживав росіянин, ввечері в п'ятницю, 19 травня, почали збиратися обурені городяни. Вони змусили Макєєва покинути будинок і почали його бити.

Протягом довгого часу натовп не робив спроб напасти на росіянина, обмежуючись лише словесною перепалкою. Однак після звістки про поранення мексиканця люди увірвалися в його будинок і стали кидати важкі предмети в Макєєва, який вибіг на дах свого невисокого будинку.

За деякими даними, Макєєв в ході конфлікту поранив мексиканця. «Він стріляв, два постріли в груди влучили, невідомо, вижив той чи ні. Макееву пощастило, що натовп не розірвав його прямо на місці », - розповів журналістам росіянин Олександр Толмачов, що проживає в Канкуні. Він уточнив, що, за наявною інформацією, поранений в сутичці мексиканець помер.

Як повідомив, у свою чергу, російський консул в Мехіко Дмитро Болбот, Олексій Макєєв - вельми відомий персонаж, причому в Росії про нього знімали передачу «Щиросердне зізнання», в якій стверджувалося, що він психічно хворий. «Там розповідалося, як він нападає на росіян на батьківщині, і що його примусово лікували», - пояснив дипломат.

Співробітникам поліції вдалося врятувати росіянина від розправи. Він побитий, але його життю вже нічого не загрожує.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Москве надо паковать чемоданы и выводить свои войска из Закавказья. В том числе и с территорий Грузии", - Анти-Колорадос

неділя, 20 червень 2021, 20:46

"На форуме в турецкой Анталье, посвященном вопросам безопасности, участники обсуждали способы выхода из уже давно тлеющих военных кризисов, в результате которых страны, имеющие международно признанные границы, получили оккупированные территории. Уже да...

"Совкова карнавалізація триває і в молодому апараті Зеленського"​: "Наші гроші" показали, як 5,4 млрд грн на святкування 30-річчя незалежності "розпиляють" по непотрібних довгобудах

неділя, 20 червень 2021, 17:35

Журналіст повідомив, що у розпорядження Кабінету міністрів про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України вписали будівництво шести аеропортів у Вінниці, Дніпрі, Одесі, Рівному, Херсоні і Мукавечі. . "Впис...