
У костелі Пресвятої Діви Марії Святого Розарію у місті Володимир, РФ, за вказівкою місцевої прокуратури було демонтовано ікону блаженного Климентія Шептицького. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Ікона, розміщена на стіні храму, була знята після того, як у місцевих медіа з’явилися публікації, де Шептицького називали «націоналістом» і «прихильником українських націоналістів-бандерівців».
Після виходу цих матеріалів близько семи осіб з різних регіонів РФ звернулися до генеральної прокуратури з проханням перевірити ситуацію на предмет розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі. У середині травня парафія Святого Розарію у Володимирі отримала офіційне подання від прокуратури.
У документі зазначалося, що публічне розміщення ікони Климентія Шептицького суперечить статті 13 Федерального закону №114 «Про протидію екстремістській діяльності». Парафії наказали негайно усунути порушення, а також притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за його допущення.
Климентій Шептицький – блаженний католицької церкви, український релігійний діяч і архімандрит монахів Студійського уставу, брат митрополита Андрея Шептицького. Був послом до Галицького сейму та Віденського парламенту, заступником голови Господарського Товариства.
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...