
Увечері 18 січня у багатьох містах анексованого кримського півострова раптом зникла електроенергія. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на пабліки у мережі.
Як пише Telegram-канал "Кримські партизани", зокрема, зникло світло у центральній частині Севастополя, Саках, Феодосії та Керчі. "У Криму блекаут (Балаклава, бухта Козача, бухта Камишева, Фіолент, центральна частина Севастополя, Саки, Феодосія, Керч)", - йдеться у повідомленні.
Інші пабліки теж пишуть, що окупований Севастополь знеструмлено. За даними компанії "Севстар", світло зникло у кількох районах міста.
Натомість в окупаційній адміністрації м. Саки повідомили, що переважна більшість містян залишилися без електроенергії через аварію на лінії за межами міста. Через це зупинилися усі насосні компанії "Вода Криму".
Призначений окупаційною владою гауляйтер Севастополя заявив, що близько 17:00 сталося "помилкове спрацювання" газового обладнання на Балаклавській тепловій електростанції, через що вимкнулися два енергоблоки.

Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....