БМПТ "Термінатор": Жданов розповів про "сучасну зброю" окупантів

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що "сучасна російська зброя", а саме - бойова машина підтримки танків "Термінатор" не суттєво вплине на бойові дії в Україні. Оскільки РФ не має багато цієї зброї та її можна знищити. Про це він сказав на своєму ютуб-каналі, передають Патріоти України.

"Справа у тому, що дуже мало залишилось "Термінаторів". З відкритих джерел, установок "Термінатор" у РФ було виготовлено тільки дві роти, а це - 19 машин. Вони були передані в склад одного із полків Кантемирівської дивізії. Їх помітили влітку на Донецькому напрямку. Там була колона їх. Це - Т-90, на башні якого стоїть вогневий модуль - дві автоматичні установки із 30 міліметровими снарядами. Цей "Термінатор" називається бойова машина підтримки танків.

У Мережі є відео, де цей "Термінатор" веде стрілянину по наших позиціях. Але ці машини нічого не змінять, бо горять вони теж, бо Javelin чи NLAW - все одно. Навряд чи зараз ці машини виготовляються. Проте мабуть, ремонтуються попередні. Проте на жодному з напрямків вони ситуацію не змінять", - сказав Жданов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку передові підрозділи ЗСУ відновили своє просування... - Машовець

вівторок, 26 вересень 2023, 0:55

1.На Токмацькому напрямку, судячи зі всього, передові підрозділи ЗСУ відновили своє просування... Зокрема, принаймні, на двох ділянках вони мали просування тактичного масштабу. Підрозділи 71-го та 201-го мотострілецьких полків (мсп) противника, хоча й...