Бо "переможний наступ" провалився: Кремль шукає ще 400 тис. рекрутів, - Bloomberg

Після провалу зимового наступу в Україні російське командування має намір перейти до оборони, паралельно набираючи поповнення в армію. Цього року Кремль розраховує завербувати до 400 тисяч контрактників. Про це виданню Bloomberg розповіли джерела, знайомі з планами російського командування, передають Патріоти України.

Зазначається, що Кремль має намір шукати саме добровольців, щоб не вдаватися до ще однієї примусової мобілізації, яка може зашкодити планам щодо перепризначення Путіна президентом РФ у березні наступного року.

За даними українських і західних розвідок, майже всі 300 тисяч військовослужбовців, яких Росія мобілізувала минулої осені, вже знаходяться на полях битв в Україні. Але цієї сили виявилося недостатньо, щоб досягти значних успіхів у зимовій кампанії.

Вирішити проблему нестачі сил і має набір величезного числа контрактників. Стверджується, що в регіони РФ вже спустили квоти – скільки добровольців потрібно набрати. Чоловіків викликають повістками до військкоматів і потім намагаються умовити на контракт з Міноборони. Головні зусиля - на ветеранів збройних сил і на сільських жителів.

Але експерти вже висловлюють сумніви в планах Кремля і прямо говорять, що залучення ще 400 тисяч контрактників в цьому році – це нереалістично. Ця цифра еквівалентна загальній кількості контрактників у російській армії напередодні вторгнення в Україну.

"Я не бачу можливості для них зробити ще один великий ривок в Україні, якщо вони не перейдуть до економіки воєнного часу і воєнного стану", – заявила старший науковий співробітник Інституту політики Rand Corp. і колишній аналітик російського військового потенціалу в Міністерстві оборони США Дара Массікот.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запорожский треугольник и ресурсная дилемма командования РОВ", - Злий Одесит

вівторок, 26 вересень 2023, 5:00

Запорожский треугольник оживился. В целом, это не удивительно, ведь никакого затишья не было, а была тяжёлая работа по созданию условий для "оживления". В частности, по истощению того ресурса, который был переброшен российским командованием с Луганской...

На Токмацькому напрямку передові підрозділи ЗСУ відновили своє просування... - Машовець

вівторок, 26 вересень 2023, 0:55

1.На Токмацькому напрямку, судячи зі всього, передові підрозділи ЗСУ відновили своє просування... Зокрема, принаймні, на двох ділянках вони мали просування тактичного масштабу. Підрозділи 71-го та 201-го мотострілецьких полків (мсп) противника, хоча й...