Босий і з гранатою: Прикордонник розповів про абсолютно неадекватного полоненого росіянина

Серед російських окупантів, яких наші захисники беруть в полон, є абсолютно неадекватні. Про свій досвід розповів прикордонник з позивним "Нептун", один із захисників півдня, який тримав оборону в районі Антонівського мосту, передають Патріоти України.

За підтримки артилерії він з побратимами зачищали ворожі та тримали свої позиції, їм нерідко доводилося брати у полон російських військовослужбовців, які намагалися втекти. "Що я можу сказати про полонених, так ми брали їх. Цікаві хлопці, різні. Є адекватні, є неадекватні повністю. Йшов (один з окупантів, - Ред.) без взуття, з бронежилетом, в касці, але він йшов з гранатою. Коли зв'язували ноги, я вже в нічник, за допомогою оптики побачив, як він вже руки розв'язував, що людина не здається до останнього. Він розуміє, чому він сюди йшов, і що він хоче", - сказав він.

При цьому, за словами бійця, видно, що окупанти намагаються здійснити хоча б якийсь відбір серед людей, щоб вони хоча б якось були підготовлені. "Принаймні, мінімум, якщо був мобілізований, то щоб хоча б був фізично підготовлений", - сказав прикордонник на псевдо "Нептун".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Від екстравагантного голови колгоспу до жахливого диктатора у центрі Європи: 30 років правління Лукашенка. Що "Бацька" обіцяв народу в перші та останні демократичні вибори Білорусі

неділя, 21 липень 2024, 0:44

Коли Лукашенко йшов на вибори вперше, він критикував комуністів, обіцяв перемогти корупцію і робив ставку на молодих виборців. . 30 років тому Олександр Лукашенко вперше виграв вибори в Білорусі. Лукашенко переміг із величезним відривом, набравши 80,3...

Десятки українських БПЛА ефектно накрили авіабазу "Миллерово" в Ростовській області: Експерти розбирали наслідки ударів (відео)

субота, 20 липень 2024, 18:45

Московський офіціоз запевняє про те, що нібито "збили" всі 26 дронів, водночас факти свідчать зовсім про інше. Авіабаза "Миллерово" сьогодні, 20 липня, у ночі стала ціллю для масштабної атаки українських дронів, які уразили критично важливі об'єкти на ...