
Серед російських окупантів, яких наші захисники беруть в полон, є абсолютно неадекватні. Про свій досвід розповів прикордонник з позивним "Нептун", один із захисників півдня, який тримав оборону в районі Антонівського мосту, передають Патріоти України.
За підтримки артилерії він з побратимами зачищали ворожі та тримали свої позиції, їм нерідко доводилося брати у полон російських військовослужбовців, які намагалися втекти. "Що я можу сказати про полонених, так ми брали їх. Цікаві хлопці, різні. Є адекватні, є неадекватні повністю. Йшов (один з окупантів, - Ред.) без взуття, з бронежилетом, в касці, але він йшов з гранатою. Коли зв'язували ноги, я вже в нічник, за допомогою оптики побачив, як він вже руки розв'язував, що людина не здається до останнього. Він розуміє, чому він сюди йшов, і що він хоче", - сказав він.
При цьому, за словами бійця, видно, що окупанти намагаються здійснити хоча б якийсь відбір серед людей, щоб вони хоча б якось були підготовлені. "Принаймні, мінімум, якщо був мобілізований, то щоб хоча б був фізично підготовлений", - сказав прикордонник на псевдо "Нептун".
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...