
Серед російських окупантів, яких наші захисники беруть в полон, є абсолютно неадекватні. Про свій досвід розповів прикордонник з позивним "Нептун", один із захисників півдня, який тримав оборону в районі Антонівського мосту, передають Патріоти України.
За підтримки артилерії він з побратимами зачищали ворожі та тримали свої позиції, їм нерідко доводилося брати у полон російських військовослужбовців, які намагалися втекти. "Що я можу сказати про полонених, так ми брали їх. Цікаві хлопці, різні. Є адекватні, є неадекватні повністю. Йшов (один з окупантів, - Ред.) без взуття, з бронежилетом, в касці, але він йшов з гранатою. Коли зв'язували ноги, я вже в нічник, за допомогою оптики побачив, як він вже руки розв'язував, що людина не здається до останнього. Він розуміє, чому він сюди йшов, і що він хоче", - сказав він.
При цьому, за словами бійця, видно, що окупанти намагаються здійснити хоча б якийсь відбір серед людей, щоб вони хоча б якось були підготовлені. "Принаймні, мінімум, якщо був мобілізований, то щоб хоча б був фізично підготовлений", - сказав прикордонник на псевдо "Нептун".
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...