
Серед російських окупантів, яких наші захисники беруть в полон, є абсолютно неадекватні. Про свій досвід розповів прикордонник з позивним "Нептун", один із захисників півдня, який тримав оборону в районі Антонівського мосту, передають Патріоти України.
За підтримки артилерії він з побратимами зачищали ворожі та тримали свої позиції, їм нерідко доводилося брати у полон російських військовослужбовців, які намагалися втекти. "Що я можу сказати про полонених, так ми брали їх. Цікаві хлопці, різні. Є адекватні, є неадекватні повністю. Йшов (один з окупантів, - Ред.) без взуття, з бронежилетом, в касці, але він йшов з гранатою. Коли зв'язували ноги, я вже в нічник, за допомогою оптики побачив, як він вже руки розв'язував, що людина не здається до останнього. Він розуміє, чому він сюди йшов, і що він хоче", - сказав він.
При цьому, за словами бійця, видно, що окупанти намагаються здійснити хоча б якийсь відбір серед людей, щоб вони хоча б якось були підготовлені. "Принаймні, мінімум, якщо був мобілізований, то щоб хоча б був фізично підготовлений", - сказав прикордонник на псевдо "Нептун".
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...