
Російські окупанти зазнають величезних втрат на полі бою. При цьому вони самі допомагають ЗСУ та "самоліквідовуються". Так, у мережі показали кадри, на яких видно, як військові РФ підірвалися на своїх мінах. Відео опублікували бійці 47-ї окремої механізованої бригади в Telegram, передають Патріоти України.
"Росіяни своїх не кидають, а... добивають", – прокоментували українські захисники. Так, на відео, знятому бійцями 47-ї окремої механізованої бригади, видно, як російський танк двічі проїхався своєю міною і підірвався. Також на тій самій міні підірвалась і бронетехніка.
"Після того, як ворожий десант висадився і стрибнув у траншеї, починається найцікавіше. По цьому російському "вінегрету" б'є їхній же "Сонцепьок", – додали військові 47-ї окремої механізованої бригади. Точне місце розташування залишилося невідомим.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...