
Російські пропагандисти показали російські танки, захоплені ЗСУ, назвавши їх «кладовищем знищеної української бронетехніки». Про це повідомляє The Insider, передають Патріоти України.
Видання уточнює, що 14 вересня прокремлівський Telegram-канал Бригада Північ-V ДК ЗС РФ показав колону танків, що стоять на узбіччі дороги. OSINT-проект EjShahid геолокував опубліковане відео. Виявилося, що насправді відео було знято 2022 року в селищі Мирне Краматорського району Донецької області, що перебуває під контролем України, і це не цвинтар української бронетехніки, а затрофеєні ЗСУ російські танки. Колона була розташована на центральній вулиці Миру.
Фотографії цієї колони були опубліковані ще в жовтні 2022 року. «Маркування можна сплутати з трикутником, який наносили ЗСУ на свою бронетехніку, що зайшла в Курську область у серпні цього року. Однак, як повідомило The Insider джерело в ЗСУ, маркування „коло в трикутнику“ раніше наносилося на техніку саме росіянами», — йдеться в повідомленні.
Видання припускає, що ці танки були захоплені ЗСУ під час контрнаступу на сході Харківської області у вересні 2022 року і потім переправлені південніше.

Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...