Бродив по океанах 240 млн років тому: Вчені відновили зовнішність доісторичного "монстра"

Скам'янілі кістки були виявлені в тонких шарах вапняку в двох кар'єрах на південному заході Китаю.

Вчені з Китайської академії наук в Пекіні відновили зовнішність "монстра", який бродив по океанам 240 млн років тому в пошуках їжі, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами дослідників, рептилія використовувала короткий плоский хвіст для рівноваги, коли таїлася біля дна мілководдя, полюючи на рибу, її зуби були гострі, як бритва.

У загадкової істоти також був відмінний слух, що дозволяло уникнути зустрічі з іншими морськими хижаками, вона жила як тюлені - ловила їжу у воді, але виходила на берег.

"Наш аналіз двох добре збережених кістяків показує рептилію з широким тілом і дуже коротким приплюснутим хвостом", - розповів провідний автор дослідження д-р Цин-Хуа Шан з Китайської академії наук.

Скам'янілі кістки були виявлені в тонких шарах вапняку в двох кар'єрах на південному заході Китаю. Дана істота класифікували як новий вид Brevicaudosaurus jiyangshanensis - перше слово на латині означає "куцохвоста ящірка".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Бой за Карин Так глазами армянского добровольца", - Бутусов

вівторок, 24 листопад 2020, 12:45

Після взяття Карін Така азербайджанська піхота вийшла прямо до Шуші, і вірменське командування і вся армія це прекрасно розуміли. "Где-то я это, кажется, уже слышал... Армянский блогер Давид Симонян принял участие в боевых действиях в Карабахе. И вот к...

"Последнее американское предупреждение украинской власти", - фінансист Фурса

вівторок, 24 листопад 2020, 12:15

Симулювати "боротьбу із корупцією" замість справжніх дій більше не вийде? "На прошлой неделе в очень респектабельном издании Washington Post вышла редакторская статья, а это самый высокий уровень внимания, в которой описывалась ситуация в Украине (не о...