Бронетехніка ЗСУ прорвала головну лінію оборони ворога на півдні України в районі Вербового, - ISW

Українська техніка, зокрема танки та інші бронемашини, активно діють на південь від останньої лінії основного оборонного рубежу російських військ, який нині проривають ЗСУ у Запорізькій області. Про це йдеться у звіті (ISW).

На геолокаційних знімках, опублікованих 21 вересня, видно, що українська бронетехніка просунулась на південь від протитанкових ровів та так званих «зубів дракона», які є складовою трирівневої оборони, та взяла участь у обмеженому бою безпосередньо на заході від Вербового (в 18 кілометрах на південний схід від Орєхова).

Це перший зафіксований випадок використання бронетехніки українськими силами поза трирівневою лінією оборони РФ. Те, що українська бронетехніка з'явилася за останньою лінією поточного російського оборонного рубежу, свідчить про те, що українські сили забезпечили прорив перших двох ліній цього ешелону настільки успішно, щоб впровадити техніку через утворений пролом.

Ймовірно, українські сили приглушили російську артилерію та інші протитанкові системи у цьому районі настільки, щоб просунути свою техніку вперед. Здатність Збройних сил України доставляти бронетехніку до найміцнішої російської лінії оборони, а також використовувати цю техніку поблизу укріплених російських оборонних позицій є важливим показником прогресу у контрнаступі з боку України.

Раніше повідомлялося, що українські війська продовжують активні наступальні дії на заході Запорізької області та на Бахмутському напрямку. Збройні сили України здійснили просування на південний захід від Вербового і також досягли успіху в районі Орадівки, Андріївки та Курдюмівки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Скандал в ОБСЄ: На керівних посадах помітили "людей Кремля", - журналістське розслідування

середа, 29 листопад 2023, 20:17

Європейські посадовці у розмові з журналістами видання висловили стурбованість тим, що Росія могла використовувати "своїх" людей в ОБСЄ. Зокрема, було названо: . У розслідуванні йдеться, що всі вони мали доступ до чутливої інформації та великого масиву...

Українські хакери із допомогою СБУ "витягнули" з сайту РФ секретні дані про окупантів (документ)

середа, 29 листопад 2023, 20:02

Операцію здійснювало українське хакерське угрупування «Blackjack» спільно з кіберфахівцями СБУ. За даними джерел ЗМІ, хакери отримали доступ до великої кількості документів: статистики щодо проведення так званої «СВО», особистих даних військовослужбовц...