Британія пропонує "полювати" на російські нафтові танкери: Експерт оцінив перспективи заяви Кемерона

Заява міністра закордонних справ Британії Девіда Кемерона про необхідність почати полювання на "примарний флот" танкерів, що перевозить російську нафту, є скоріше декларативною. Таку думку висловив експерт Інституту енергетичних досліджень Юрій Корольчук, передають Патріоти України.

Корольчук припускає, що заява про "полювання на російські танкери" радше є відповіддю на погрози Путіна передати далекобійну зброю третім країнам, які атакуватимуть країни НАТО.

Експерт зауважив, що в роботі такого флоту зацікавлені різні країни, які купують російську нафту напряму або через посередницькі схеми. "Відповідно, усі ці країни, які купували, тобто Індія, Китай, Туреччина, ОАЕ, ті, хто бере участь у цих всіх посередницьких схемах з перекупки нафти та подальшого її перепродажу, вони фактично і зацікавлені. Те ж саме стосується і страхових компаній, які приймають для себе рішення далі співпрацювати з Росією і страхувати ці танкери.

Тому наразі ці заяви про те, що будуть переслідувати, я б більше оцінював як політично-військову дискусію, як обмін тезами та думками", – сказав Корольчук.

Він наголосив, що нафта залишається потужним ресурсом, а всі "розмови про те, щоб зменшити видобуток російської нафти, стикаються з реальністю, яка полягає у тому, що наразі нема де взяти ту нафту".

"Тому я вважаю, що на сьогодні це (заяви про полювання на російські танкери – ред.) є лише продовженням загальної дискусії, яка реального ефекту не може дати", – підсумував експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Місія "Аполлон": Що сталося з прапорами США, залишеними астронавтами на Місяці більше 50 років тому (фотофакти)

неділя, 21 липень 2024, 14:30

Загалом на Місяці встановили 6 прапорів США. Найцікавіше, що ніхто точно не знає, що сталося із символами Америки на супутнику Землі, але є припущення. . Учені вважають, що прапори США на Місяці, залишені під час кількох місій програми NASA "Аполлон" ...

Москва обікрала зрадника України: У "горілкового магната" конфіскували активи на користь держави-агресора

неділя, 21 липень 2024, 14:15

Влада Росії фактично конфіскувала компанії, нібито пов'язані з українським алкогольним холдингом Global Spirits "горілчаного магната" Євгена Черняка і, зокрема, брендом горілки "Хортиця". Усі активи, ймовірно, пов'язані з холдингом, який активно працюв...