
Російські окупанти заради того, щоб втекти з передової і опинитися в лікарні готові підривати себе гранатами, а їхні командири тікають з поля бою, залишаючи своїх вояків без води і їжі. Про це розповів один із військовослужбовців РФ у перехопленій розмові, опублікованій 22 вересня Єдиним центром прийому звернень військовослужбовців РФ щодо здачі в полон "Хочу жить", передають Патріоти України.
Під час розмови чоловік на ім'я Віктор, який бере участь у війні проти України, скаржиться дружині на низький моральний дух товаришів по службі і снайпера, який «обнуляє» кожного, хто намагається втекти.
За словами окупанта, у них «ні води, ні їжі», а командири тікають, кидаючи своїх солдатів напризволяще, мовляв «як хочеш, так і виживай». «Нічого хорошого, швидше б уже вбили», — скаржиться загарбник дружині.
Окупант розповідає, що його товариші по службі хочуть «вибухати», щоб потрапити в лікарню і в такий спосіб покинути передову. «Вчора ось вони думали, думали, я їх відмовив», — стверджує окупант, додаючи, що його товариші по службі роздумують, як втекти «з цієї України».

Українські Карпати ховають безліч унікальних куточків, краса яких часто здається нереальною. Днями справжнім хітом у соціальних мережах став опис одного з таких маршрутів Чорногірським хребтом, зазначають Патріоти України. Про це розповіла користувачка...
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...