Буданов розповів про перспективи нових рейдів бійців РДК у прикордонні райони Росії

Рейди бійців Російського добровольчого корпусу (РДК), які б’ються на боці ЗСУ, на прикордонні області Росії - Курську і Бєлгородську, стануть ще масштабнішими. Такий прогноз зробив Кирило Буданов, начальник ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

За його словами, незважаючи на уявне затишшя, РДК продовжує атакувати російське прикордоння. Наприклад, нещодавно, як уточнив шеф розвідки, добровольці заходили в Курську область. «Росіяни написали, що там був бій, кілька співробітників ФСБ, прикордонників і їхніх військових убито. Було таке, просто це не настільки масштабні дії», — розповів він.

Буданов, виходячи, як він пояснив, із логіки того, що відбувалося і відбувається, спрогнозував, що добровольці в найближчому майбутньому стануть діяти ще масштабніше. «Діяльність РДК та інших підрозділів буде розвиватися, як і масштаб пов’язаних із цією діяльністю подій», — заявив начальник ГУР.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Формування стратегічних та оперативних резервів противника... - Машовець

четвер, 7 грудень 2023, 8:05

1. Формування стратегічних та оперативних резервів противника станом на ранок 2.12.2023-го р. . Джерело

Шторм V... - Злий Одесит

четвер, 7 грудень 2023, 7:15

Джерело