Буде боляче: Чому "слуг" знову збирають у Трускавці

Реальна мета "Трускавця-2" - закручування гайок і встановлення жорсткої внутрішньої дисципліни.
Через півроку після першої "школи депутата" для представників партії "Слуга народу" (СН), яка відбулася в липні в Трускавці, там же пройде новий тренінг. Про це повідомив глава політсили Олександр Корнієнко. За його словами, в програму навчання, яка планується на січень, включать пункти про цифрову грамотність і про декларування. Політтехнолог Олег Постернак висловив думку, що справжня мета заходу - зовсім в іншому. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями. Далі - мовою оригіналу.

"Общая проблема неуправляемости и неподконтрольности целых депутатских группировок внутри монобольшинства стоит сейчас для Офиса президента и руководства фракции "Слуги народа" чрезвычайно остро. С полной уверенностью можно сказать, что фракция не справляется с жесткими информационными атаками против имиджа и репутации правящей политсилы.

Не исключаю, что за какой-то их частью может стоять и Офис президента, для которого задача подчинения фракции остается чрезвычайно актуальной и своевременной. На повестке дня: продавить императивный мандат, второе чтение земельной реформы и изюминка – голосование за закон об отдельном порядке самоуправления на Восточном Донбассе.

Дабы упредить "фронду", разногласия и подавить стремление к публичной дискуссии по данным вопросам и нужно провести "смотр" сил. Идеальны, конечно, для таких процессов, более-менее неформальная атмосфера и тренинговое мероприятие. Поэтому реальная цель "Трускавца-2" – закручивание гаек и установление жесткой внутренней дисциплины".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Щасливчиків лише троє! Ці знаки Зодіаку накриє удачею в останні дні зими

четвер, 25 лютий 2021, 23:55

Гороскоп на останній лютневий тиждень з 22 по 28 лютого 2021 розповість про щасливчиків, яким зірки готують величезні шанси схопити удачу за хвіст в останні дні зими. Астрологи дали поради цим представникам зодіакального кола, як вичавити максимум з ць...

Російсько-українська війна: "Чекають наказу Пушиліна" - Басурін заявив про готовність терористів почати наступ на Донбасі

четвер, 25 лютий 2021, 21:49

Крім того, терорист розкритикував рішення української влади, яка дозволила передовим підрозділам відкривати вогонь у відповідь по позиціях російських найманців в разі загрози для цивільного населення і солдатів. За словами терориста, обстріли нібито ін...