Буде кривава "повінь": Нострадамус давав моторошний прогноз на 2022 рік - попередні роки з "короною" можуть здатися "раєм"

Багато, щоб дізнатися майбутнє, звертаються до пророкувань пророків. Одним з найвідоміших провидців був французький астролог Мішель де Нотрдам - він же Нострадамус, передають Патріоти України.

В його працях дослідники знайшли нотатки про 2022 рік. Нострадамус передбачав, що в цей час швидше за все спалахне великий військовий конфлікт. У нього ввяжутся багато країн. Причина війни буде критися в «повені» Старого Світу мусульманами.

Як тільки їх стане у багато разів більше, ніж зазвичай, вони почнуть диктувати свої правила. Вирішити дану проблему нібито зможе Франція. Китай може нанести удар по Заходу. Відносини між Піднебесної і Америкою настільки загостряться, що стримувати агресію більше не вийде. У 2022 року можлива поява нового вірусу, який забере життя багатьох людей. Позбутися від нього буде дуже складно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Почему не летят наши "Горлицы" и "Соколы" и почему нельзя надеяться только на "Байрактар", - Михайло Жирохов

субота, 18 вересень 2021, 21:58

"Насыщенность нашей армии ударными беспилотниками оставляет желать лучшего. Вероятно, это понимает военно-политическое руководство, так как время от времени звучат громкие заявления. К примеру, на этой неделе Главнокомандующий ВСУ генерал-лейтенант Вал...

"Россию можно привлечь к ответственности за срыв контрактов и поставок газа. Но проблема в том, что Европа попала в клетку к дикому зверю", - Злий Одесит

субота, 18 вересень 2021, 21:45

"На европейском рынке газа сейчас можно наблюдать не столько ажиотаж, сколько самый настоящий хаос. Через месяц должен начаться отопительный сезон, а подземные хранилища газа в ЕС заполнены менее чем на 71%", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, пере...