"Буде отруєний у власному кабінеті": Екстрасенс назвав дату та причину смерті Путіна

Екстрасенс Олександр Кантоністов передбачив, що диктатор зіткнеться зі «спробами отруєння та фізичними нападами», оскільки його «манія» та «психічні розлади» виходять з-під контролю, передають Патріоти України.

Експерт вважає, що Путін не доживе до осені: «З початку червня починається найкритичніший період у житті Путіна — це будуть спроби отруїти та фізично покарати диктатора. У Путіна, ймовірно, посилиться манія переслідування, психічні розлади вплинуть на його рішення стосовно керівництва РФ.

Репресії можуть посилитися — його ж люди здаватимуться зрадниками в його очах. Це спричинить необдумані вчинки, які в майбутньому сильно нашкодять йому».

Екстрасенс сказав, що тиран може померти у своєму кабінеті в Кремлі, оскільки разом із «піком життя» приходить і найбільша небезпека: «Пік життя Путіна спостерігається до серпня-вересня 2022 року. У цей час ймовірність його смерті дуже висока. Скоріше за все, вона настане всередині його кабінету».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...