Людям з коронавірусом не варто збивати підвищену температуру тіла, адже в цей момент організм бореться із недугою. Алгоритм аналогічний тому, як при застуді із легкими симптомами. Значно ефективніше мати вдома пульсоксиметр для вимірювання вмісту кисню в крові, що допоможе встановити, чи потребує хворий на COVID-19 госпіталізації. Заслужена лікарка України Ольга Богомолець перелічила три фактори, коли можна збивати підвищену температуру тіла, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Медик каже, що вживати ліки для зниження температури тіла варто, коли вона піднялася до 38 градусів. Також до виключень вона віднесла ситуацію, коли в організмі через високу температуру починаються розлади і її не можна терпіти. "Якщо ви можете толерувати 38,5 – нормально, якщо можете 39 толерувати – супер. Вірусам значно тяжче, ніж вам, тому що в цей момент вони просто закипають в тій гарячій смолі, вони там гинуть", – зазначила Богомолець.
Водночас лікар радить людям, які захворіли на коронавірус і лікуються в домашніх умовах, окрім градусника придбати пульсоксиметр. Завдяки приладу хворі будуть стежити за своїм киснем в крові, а у разі його зниження, екстрено звернуться до лікарів. "Якщо сатурація нормальна, навіть при високій температурі, якщо навіть людина себе недобре почуває, тоді можна бути вдома і далі перевіряти показники в динаміці", – зауважила лікар.
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...