Будьте уважні! Шахраї оформили на українку 30-тисячний кредит у "ПриватБанку": Історію злочину розповів чоловік потерпілої

Шахраї отримали доступ до чужого акаунту банківського додатка ПриватБанку. Після цього вони збільшили кредитний ліміт з нуля до 15 тис. грн і зняли його. А після в магазині побутової техніки витратили ще 15 тис. кедитних гривень, купивши товар в розстрочку, зазначають Патріоти України.

Про це чоловік постраждалої клієнтки розповів на спеціалізованому форумі "Мінфін". Спочатку шахраї "скинули" фінансовий номер і замість справжнього встановили свій контакт. Потім вони отримали доступ і до кредитного ліміту, і до можливості отримувати інші борги в мікрофінансових організаціях, оформляти розстрочки.

"По карті було піднято кредитний ліміт з "0" до 15000 грн і практично повністю в цей же день, пізно вночі, знятий готівкою трьома частинами. Спробували зайти в Приват24 через мобільну версію. У відповідь отримали черговий подарунок, такого фінансового номера в банку не існує", – розповідає клієнт.

Він запевняє, що карта зберігалася в "надійному місці", нікому її номер не передавали. "Сподіваюся, що служба безпеки банку дасть привід змінити мою думку і проведе свою роботу разом з співробітниками поліції, що увінчається реальним результатом з покаранням винних і"нагородженням" борговим пресом тих, хто його створив", – підсумував він.

Як не стати жертвою обману:
  • нікому не передавати номер своєї картки;
  • встановити ліміти по карті;
  • відслідковувати рух коштів, регулярно стежити за станом рахунку;
  • користуватися тільки тими банкоматами, які знаходяться під наглядом.

Така схема обману може статися, наприклад, якщо на банкоматі встановили пристрій для зчитування даних, що дозволяє створити дублікат карти і "підглянути" пароль. Після цього шахраї можуть в терміналі змінити фінансовий номер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Обшуки у ексголови НАК "Нафтогаз" Вітренка: "Слуга" Тищенко розповів, що відбувається

середа, 30 листопад 2022, 7:22

Народний депутат України Микола Тищенко оприлюднив інформацію про обшуки у ексголови Нафтогазу Юрія Вітренка. "Обшуки у Вітренко. Сьогодні цілий день (29 листопада.-ред.) на адресах пов'язанних з одіозним екскерівником НАК Нафтогаз Юрієм Вітренком, пра...

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!