Будьте здорові! Лікар назвала несподівані симптоми COVID-19 у дітей

Потрібно відразу звернутись до фахівця.

Коронавірус в більшості випадків проявляється симптомами схожими з іншими респіраторними захворюваннями, такими як ГРЗ, грип. Будь-яка застуда повинна розглядатися як можлива коронавірусна інфекція, вважає дитячий інфекціоніст Світлана Куніцина. Вона розповіла, які симптоми COVID-19 більш характерні для дорослих і назвала відмітну рису цієї хвороби у дітей, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Куніцина перерахувала симптоми коронавірусу: підвищення температури, біль у горлі, кашель та нежить. Вона зазначила, що нежить раніше не входив в список, але зараз у багатьох захворювання починається саме з нього.

"Відразу говорили, що нежиті при коронавірусу немає, а зараз ми бачимо, що це один з основних симптомів. Наявність нежитю не виключає можливості наявності коронавірусної інфекції. Кашель – він може бути, а може і не бути. Температура теж може бути різною - від нормальної до гіпервисокої. Також присутні слабкість, стомлюваність, сонливість. Навіть хвороба починається з того, що людина відчуває незрозумілу невмотивовану іншими причинами слабкість", - розповіла лікар.

Вона зазначила, що специфічний симптом коронавірусу у дорослих – це втрата нюху і при інших респіраторних захворюваннях він не зустрічається. У дітей симптоматика захворювання майже така ж, як і у дорослих, але є один нюанс.

"У дітей, на відміну від дорослих, є характерні симптоми – це блювота і пронос. Акцент на тому, що все ж таки діти хворіють легше і ті важкі прояви у вигляді погіршення дихання, відчуття нестачі повітря, упор на високій гарячці – такі симптоми у дітей більш рідкісні. Коронавірус у дітей проходить частіше всього як середньої тяжкості ГРЗ", - зазначила інфекціоніст.

Вона порекомендувала батькам звертатися за допомогою відразу, як тільки з'являються перші симптоми у дітей і підозра на коронавірус.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "В сериале "Слуга народа" Голобородько вышел и послал МВФ в ж*пу. И дальше все понесли золото на Майдан. Дефолт, короче. В реальной жизни все происходит не так открыто. Трусливо. Чужими руками", - Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 2:00

"Дуэт-дефолт. Как Конституционный Суд и ОАСК при молчаливом согласии президента Украину к дефолту ведут", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує: . "В сериале Слуга Народа Голобородько вышел и послал МВФ в попу. И ...

Хіти тижня. "Судьи Конституционного суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну", - фінансист Фурса

неділя, 1 листопад 2020, 1:00

Подібна ситуація дуже влаштовує олігархів та друзів Путіна. "Судьи Конституционного Суда ведут себя, как террористы. Они взяли в заложники всю страну, потому что кого-то из них могли привлечь за коррупцию. Вот так прямо и говорят. Мы снесли всю систему...