Будьте здорові! На Запоріжчині в аптеці замість ліків продали макарони (фото, відео)

​Кричущий інцидент стався в одній з міських аптек Мелітополя.

Чоловік придбав заспокійливе. Випити таблетку він планував відразу. Однак, відкривши упаковку, був просто шокований, передають Патріоти України з посиланням на РІА Мелітополь.

Замість препарату Седасен в банці була виявлена жменя макаронів. Обурений покупець відправився в аптеку повертати товар. Фармацевта «знахідка» також шокувала. Вона зв'язалася з керівництвом, і було прийнято рішення таблетки замінити.

У присутності покупця розкрили ще одну упаковку цього ж препарату. Всередині - таблетки. Правда, упаковка була з іншої серії, але тієї ж фірми.

Акт про «знахідку» буде переданий постачальнику. На жаль, це далеко не перший випадок виявлення підроблених препаратів в Мелітополі. Але щоб макарони - таке відбувається вперше.

Обурений покупець, якому замість таблеток дісталися макарони, сподівається, що в ситуації розберуться компетентні органи. Адже якщо в цьому випадку мова йде всього лише про седативні засоби, немає ніякої гарантії що подібний «сюрприз» не опиниться в блістері замість життєво необхідного препарату.
На жаль, в нашій країні шахраї не гребують підробляти навіть медикаменти. Очевидно, захистити може тільки власна пильність. В Україні вже подібні ситуації були.
До честі керівництва аптеки, було прийнято рішення про заміну препарату. Щоб не довелося безуспішно доводити свою правоту, в таких випадках, краще відкрити упаковку і переконатися, що там дійсно ліки.
Оскільки випадки підробки медикаментів не поодинокі, редакція вирішила опублікувати цю скаргу в надії на те, що на неї звернуть увагу контролюючі органи. Сподіваємося, за скаргою буде проведено розслідування і висновки розслідування також будуть опубліковані. Якщо покупець вирішив обмовити аптеку або виробника або пожартувати, то вже він буде нести відповідальність.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...