Будьте здорові! Названо найбільш шкідливий сніданок

Експерт радить виключити з ранкового раціону каші швидкого приготування.

Відомий лікар-дієтолог, нутриціолог і кандидат медичних наук Інна Кононенко розкрила найнебезпечніший сніданок. Її список шкідливих продуктів опублікований на персональному сайті, передають Патріоти України.

Експерт радить виключити з ранкового раціону каші швидкого приготування, так як вони різко підвищують рівень цукру в крові і провокують викид інсуліну. Цей гормон, в свою чергу, призводить до зниження цукру. В результаті після вживання такої каші у людини швидко з'являється відчуття голоду.

До переліку небезпечної для сніданку їжі увійшли мюслі і пластівці, залиті молоком або соком. Крім цього, Кононенко не рекомендує в ранкові години пити свіжовичавлені соки і смузі, а також їсти бутерброди та тости з джемом або шоколадною пастою. Вона пояснила, що фруктові напої містять велику кількість простих цукрів.

З одного боку, це глюкоза, а з іншого - фруктоза. Вся фруктоза швидко потрапляє в печінку, де перетворюється в печінковий жир. Звідси ми і отримуємо набір ваги.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...

"Ні*єра собі!": Як Ломачнко рибу ловив - мережа вражена

субота, 24 жовтень 2020, 7:10

Дозвілля Ломаченка шокувало мережу. Чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко перед підготовкою до свого бою за вакантний чемпіонський пояс в легкій вазі за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) вирішив відпочити на риболо...