Будьте здорові! Вчені розповіли, яка звичка допоможе в боротьбі з коронавірусом

З'ясувалося - банальна людська звичка здатна в безлічі випадків протистояти молекулам Covid-19.

У людей, які хворі китайським коронавірусів COVID-19, в порожнині рота і в горлі - дуже високе вірусне навантаження. Однак його молекули можна "вбити" за допомогою рідин для полоскання рота. Про це повідомляється в спеціалізованому виданні Journal of Infectious Diseases з посиланням на дослідження німецьких вірусологів, передають Патріоти України.

За їхніми даними, комерційно доступні ополіскувачі для рота можуть знизити ризик передачі коронавірусу при близьких контактах зараженого / хворого з іншими людьми.

Всього дослідники провели тести восьми ополіскувачів з різними інгредієнтами з аптек ФРН - змішуючи кожен з них з вірусними частинками та рідиною, яка заміняла слину, а також струшували через тридцять секунда для симуляції полоскання рота / горла. Відразу після цього були використані лабораторні клітини Vero E6 (особливо сприйнятливі до SARS-CoV-2 - щоб визначити концентрацію вірусу в сумішах).

Виявилося, що всі препарати знижували вихідні рівні коронавірусу. Три полоскання рота / горла зменшували їх до такої міри, що вірус неможливо було виявити після процедури.

Таким чином, повідомляють вчені, можна знизити ризик передачі коронавірусу "в короткостроковій перспективі". Особливо це буде корисно під час візиту до зубного лікаря або під час надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти наближають катастрофу: "Если затягивать решение водной проблемы в Крыму, то рано или поздно встанет вопрос об эвакуации значительной части его жителей на материк", - Ель-Мюрид

понеділок, 28 вересень 2020, 7:27

"В ближайшее время не стоит всерьез рассматривать возможность установки опреснительного завода в Крыму, так как в России нет компаний, которые могли бы построить предприятие необходимой мощности. Об этом на очередном заседании Госсовета Крыма заявил гл...

"Для системы Путин становится все менее приемлемой фигурой. Братва уже колеблется, и он это чувствует, поэтому в ближайшее время либо сдастся, либо - нанесет мощный хорошо спланированный удар", - Сотник

понеділок, 28 вересень 2020, 6:45

"Уровень взаимного доверия между "арбитром" и командой игроков явно падает. А Запад все чаще показывает портрет Навального, как претендента, который бы вполне устроил всех для будущей - если не "перестройки", то хотя бы "перезагрузки". Братва уже колеб...