
Українська телеведуча Маша Єфросиніна дала інтерв'ю Славі Дьоміну, в якому розповіла про звірства російських окупантів, про вбивства українців і про зґвалтованих дітей, інформують Патріоти України.
"Починати потрібно з судмедекспертизи, яку повинні провести з мертвими українцями, яких зґвалтували, вбили, спалили, а далі або проїхали по них танках, або закопали. Там немає навіть у половини тіл розуміння того, що з ними сталося, в такому вони жахливому стані", - сказала Маша.
Також вона сказала, що її благодійний фонд допомагає жінкам і дітям, які постраждали від окупантів. Єфросиніна займається волонтерством і допомагає жінкам з дітьми.
"Ті діти, які йдуть на контакт, з ними працюють висококваліфіковані фахівці, нейропсихологи. Наймолодшій дитині, яку зґвалтували окупанти - 10 років. Це хлопчик", - додала ведуча.
Також вона зазначила, що надійшла інформація про наругу над новонародженою дитиною. Але поки цю інформацію не перевірили, вона не може її коментувати.
"Я бачила інформацію в мережі, що була наруга над новонародженим", - підсумувала Маша.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...