Ілон Маск вкотре "відзначився" скандальною поведінкою. Доки весь цивілізований світ намагається очиститися від росіян, мільярдер "засвітився" на селфі з російською топпропагандисткою. Інцидент стався під час фіналу ЧС-2022 у Катарі. Маск прибув туди, щоб насолодитися матчем, інформують Патріоти України.
ЗМІ розповіли, що Маск перебував на трибуні. Його "сусідами" були Джаред Кушнер – зять Дональда Трампа – та Наіля Аскер-заде – російська топпропагандистка, яка перебуває під санкціями.
Під час гри Аскер-заде зробила селфі з Маском. Усміхнені кадри розлетілися мережею. Зокрема, їх з радістю підхопили росЗМІ.
Саме Аскер-заде була ведучою "Прямої лінії з Владіміром Путіним у 2021 році – за лічені місяці до початку повномасштабного нападу Росії на Україну. Окрім того, вона регулярно "світилася" на федеральних каналах, зокрема, знімала для них фільми.


У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...