
На Торецькому напрямку українські воїни знищили "танк-сарай", який російські загарбники дуже намагалися захистити від дронових атак, передають Патріоти України.
Вчора 28-ма окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу розповіла про невдалий для окупантів штурм, в якому ті задіяли піхоту та два "зашитих танки". Артилеристи та пілоти БПЛА зупинили їх, завдавши російській армії нових втрат. Один танк вивели з ладу, а другий - знищили.
Сьогодні проєкт DeepState оприлюднив відео, на якому можна побачити знищений "танк-чудовіще" ближче. Українські бійці кажуть, що витратили на це близько 60 FPV-дронів: "Було дуже важко знайти слабке місце. Чому важливо його знищувати? Бо окрім піхоти в таких сараях, може бути РЕБ, що дасть змогу доїхати іншій техніці. Також наявність мінних тралів, які розчищають шлях для майбутніх штурмів, зокрема, для мотоциклів тощо".
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...