Бункерний дід має характерну ознаку: Чутки про смерть або важкий стан диктатора мають підстави. Науковець розповів, скільки клонів у Путіна і як їх відрізнити

Справжнього путіна на публіці не бачили два з половиною місяці. Навіть в Китай їздив двійник, запевняє вчений-психолог

Плітки про двійників Владіміра Путіна з меншою чи більшою активністю продовжують виринати в інформаційному полі. Використовуючи клонів, справжній президент Росії, можливо, намагається убезпечитись.

Справжній Путін стежить за здоров'ям

До характерних ознак російського президента належить прагнення дистанціюватись навіть від найближчого оточення. У такий спосіб Путін намагається максимально уберегтись від якихось заражень.

Тому Путін, який іде в натовп і з усіма обіймається, ним не є.

"Я впевнений на 99%, що під час параду 9 травня був двійник. І це не тільки антропометричні дані обличчя, а і його поведінка. <...> Він спілкувався дуже близько з майже ветеранами – відстань вимірювалась у сантиметрах", – зазначив Попов.

Один з двійників Путіна родом з Білорусі

Два роки тому зник суддя з Гродна. Попов вважає, що він став одним з двійників російського президента.

"Він дійсно схожий на Путіна, але потребував деяких пластичних операцій. Тепер я вважаю, що з високою часткою ймовірності саме цей гродненський суддя є маріупольським варіантом", – припустив кандидат психологічних наук.

Цей варіант відрізняється від інших тим, що нехтує будь-якими заходами безпеки як президент Росії. Наприклад, його саджають у вертоліт Мі-8, який у прифронтовій зоні становить гарну мішень.

До слова, саме цей клон, якого Попов називає "мандрівником", їздив до Дагестану.

Скільки двійників має Путін

"Японці і штучний інтелект стверджують, що їх тільки двоє. Я до останнього часу спостерігав трьох, гродненський "мандрівник" – четвертий", – констатував Попов.

Тобто, є оригінал російського президента і ще чотири його клони.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...